Įvairių lojalumo programų dalyviams svarbiausios ne privilėgijos ar ypatingas statusas, o galimybė sutaupyti.

Prieš diegdami lojalumo programą, ieškojome tokio sprendimo, kuris jos dalyviui - pirkėjui suteiktų realią naudą - leistų gauti realia nuolaidą

 

Kiekvienas pirkėjas, užsiregistraves ir pirkdamas mūsų Le-Caprice.com  parduotuveje automatiškai tampa lojalumo programos dalyviu. Lojalumo taškai skiriami kiekvienam pirkėjui. Gaunamu tašku sumą bei ju konvertacija į lojalumo litus matysite detaliame prekės aprašyme. Surinkę pakankamą lojalumo litų sumą galėsite išleisti pirkdami prekes mūsų parduotuveje apmokėdami  iki 100% prekės kainos. Proporcija 1€ = 1 lojalumo taškas, 1 lojalumo taškas = 0.011€. Lojalumo taškai suteikiami po kiekvieno užsakymo pristatymo. Kuponas aktivuojamas per 14 d. d. ir juo galite naudotis. Taškų sumą galite matyti paspaudę apatiniame meniu “Mano paskyra” ir spustelėje “Mano premijos taškai”. Konvertuotus taškus į lojalumo litus galite matyti paspaudę apatiniame meniu “Mano paskyra” ir spustelėje „Mano kuponai”.

 

Pirkimas už sukauptus lojalumo taškus - litus.

Kiekviena karta pirkdami mūsų e. parduotuvėje Le-Caprice.com  gaunate lojalumo taškų.  Apsilanke savo pirkinių krepšelyje žemiau nurodytos sumos matysite “Nuolaidų kuponai” ties “Kodas” įrašykite Jūsų kupono kodą. Spustelkite “Pridėti”. Sistema automatiškai nuskaičiuos visus Lojalumo litus iš kupono ir minusuos nuo pasirinktu prekių sumos. Tai matysite pirkinių krepšelyje.  Spustelkite “Sekantis” ir toliau teskite pirkimą. Savo kupono kodą su lojalumo litais matysite apatiniame meniu “Mano paskyra” ir spusteleje "Mano kuponai”.

Kupono su lojalumo litais galiojimo laikas 12mėn.

Kliento sąskaitoje sukaupti lojalumo taškai negali būti sumuojami su kito kliento sąskaitoje sukauptais taškais.

Taškai negali būti perduodami arba keičiami į pinigus.

Lojalumo litai netaikomi perkant akcijinės prekės bei specialius pasiūlymus, bet perkant įprastu būdu lojalumo taškai kaupiami.

Registracijos metu pateiktus duomenis naudojame siųsdami klientams informaciją apie parduotuvėje vykstančias akcijas, naujoves ir pan. Palaikydami glaudų asmeninį bendravimą, geriausiems savo klientams siunčiame sveikinimus gimimo dienos ar kitomis progomis.

 

Iškilus nesklandumams arba pastebeje klaidą kreipkites:

info@le-caprice.com,

skype le.caprice arba

telef. +37060055533