Užsakymo formavimas

Kaip suformuoti užsakymo krepšelį 

Kad galėtumėte sėkmingai pirkti le-caprice elektroninėje parduotuvėje ir pasinaudoti visomis lojalaus Kliento nuolaidomis Jums reikės užsiregistruoti. Prisiregistravę, galėsite sėkmingai atlikti pirkimą. Kitą kartą norėdami apsipirkti, teturėsite prisijungti savo el. paštu bei slaptažodžiu ir sistema automatiškai Jus atsimins.

Paspauskite ant Jums patikusios prekės pavadinimo. Pamatysite prekės informaciją (nuotrauką, aprašymą, kainą ir t.t.) ir užrašą „Į krepšelį“. Nurodę prekės vienetų kiekį spauskite šį užrašą. Sistema automatiškai įdės Jūsų pasirinktą prekę į virtualų krepšelį. Kairiame kampe matysite savo sudarytą krepšelį ir visas jame esančias prekes. 

Jeigu nusprendėte, kad vienos rūšies prekių Jums reikia daugiau, kiekį galite pakeisti:

Atidarę prekės informaciją dar kartelį nurodant prekės kiekį paspausti „Į krepšelį“ arba atidarę krepšelio peržiūrą, lentelės stulpelyje „Vnt“ nurodyti Jums reikiamą prekės vienetų skaičių (mažesnį - arba didesnį +) sistema automatiškai perskaičiuos sumą bei pristatymo kainą.

Jeigu nusprendėte nebepirkti prekės, kuri jau yra krepšelyje, galite ją pašalinti. Jums reikia, kairiame šone savo sudarytame pirkinių krepšelyje, ties preke paspausti raudona X arba pašalinti prekę atidarę krepšelio peržiūrą skiltyje “Vnt” spustelti raudona X. Sistema automatiškai pašalins prekę ir perskaičiuos sumą bei pristatymo kainą.

Susidurėte su nesklandumais, rašykite mums el. Paštu, Skype  arba skambinkite telefonu, nurodytu kontaktuose.

 

Užsakymo patvirtinimas

Suformavę pirkinių krepšelį, pereinate  prie pirkimo, paspaudus mygtuka „Pirkti“.

Norėdami, kad siuntinys būtų pristatytas būtinai pasitikrinkite ar visi Jūsų nurodyti duomenys yra teisingi. 
Atkreipkite dėmesį į telefono numerį (neteisingai jį nurodžius, kurjeris negalės su Jumis susisiekti prieš pristatydamas prekes). Taip pat pasitikrinkite adresą, kuriuo norėtumėte gauti užsakytas prekes. Automatiškai matote adresą, nurodytą registracijos metu, tačiau galite jį pakeisti kitu. 

Apačioje esančiame lange galite įrašyti savo komentarą, pvz. laiptinės durų kodą.

Įvedę visus reikiamus duomenis, paspauskite užrašą „Toliau“.

 

Atsidariusiame lange ir norėdami tęsti pirkimą privalote sutikti su paslaugos sąlygomis bei taisyklėmis. Pasirenkate viena Jums tinkama prekių pristatymo metodą. Svarbu! Perkant prekių už 28.96€ ir daugiau, prekių siuntimas Lietuvoje nemokamas. Turėtumet pasirinkti pristatymo budą „Nemokamas pristatymas Vilniuje“ sistema automatiškai perskaičiuos sumą.

Jei norite, kad Jūsu prekės butu įpakuotos kaip dovana pažymėkite varnele ties paslauga. Jei pageidaujate pridėti žinute prie dovanos, įveskite norimą tekstą. Įvedę visus reikiamus duomenis, paspauskite užrašą „Toliau“.

 

Atsidariusiame lange pasirinkite mokėjimo būdą ir spauskite „Patvirtinu užsakymą“

Informacija pasieks le-caprice administratorių. Sistema Jus informuos el. Paštu, kad Jūsų užsakymas ruošiamas. Taip pat, Jums bus išsiūsta užsakymo informacija, kuriame matysite prekių sąraša, kiekį, kainą.

 

 

Sėkmingai užpildyti ir apmokėti užsakymai yra vykdomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.

Jeigu Jūsų apmokėtas užsakymas yra gaunamas darbo dienomis iki 14:00, jis yra suruošiamas ir išsiunčiamas tą pačią dieną. Jeigu užsakymas yra gaunamas po 14:00 darbo dienomis arba savaitgalį bei švenčių dienomis, jis yra suruošiamas ir išsiunčiamas kitą (artimiausią) darbo dieną.